Uudised

17.03.2021

Kuidas nutikas automaatika tõstab soojustagastust?

Tänapäeval kasutatakse korterelamutes enamasti sundventilatsiooni, mis on varustatud plaatsoojustagastiga. Aastast aastasse kasvavad seadmetele esitatavad ökonoomsuse nõuded, et tagada energia efektiivsem kasutus ventilatsiooniseadmetes.

19.08.2020

Tartu RMK

Tartu RMK uues büroohoones kasutatakse IV Produkti ventilatsiooniseadmeid koos automaatse kuivatussüsteemiga.

08.04.2020

Hoone või mitteelamu ventileerimise täiendavad nõuded eriolukorras

Kehtestati määrus ehitusseadustiku § 11 lõike 4 ja § 16 lõike 4 alusel ja arvestades Vabariigi Valitsuse 2020. aasta 12. märtsil väljakuulutatud eriolukorraga!

29.07.2019

Uus VAV kontroller!

Lihtne konseptsioon! Tänapäeva arendustegevus peab olema suunatud toodetele, mis tagaksid täpseid mõõtmistulemusi ning neid oleks lihtsam paigaldada. Neid eesmärke silmas pidades töötas TROX-Technik välja uue mõõtmismeetodi ja uut tüüpi VAV klapi laba. 

01.07.2019

Uus puutetundliku ekraaniga juhtpult seadmete käsitlemiseks!

Envistari tootevalikus on nüüd saadaval uus puutetundliku ekraaniga juhtpult. - 7-tolline ekraan annab selge ülevaate ventilatsiooniseadme seadepunktidest ja parameetritest, mis lihtsustab töötamist ja tõrkeotsingut. Alustamine on lihtne tänu kiirühendusele ja liidesele, mis on äratuntav ka teistest rakendustest. 

26.04.2019

Kortermajade renoveerimine jätkub

Kuidas toimub kortermaja ventilatsiooni renoveerimine? Korterelamute renoveerimise käigus on oluline aspekt energiatõhusa ventilatsioonisüsteemi renoveerimine, mis tagab korterites õhuvahetuse, eemaldades liigse niiskuse. Selle tõttu muutub mikrokliima mugavamaks.

25.01.2019

Aasta Ehitusprojektiks sai Arvo Pärdi Keskus

Ehituskonsultatsiooniettevõtete Liidu poolt korraldatud Aasta Ehitusprojekt 2018 konkursi võitjaks kuulutati Arvo Pärdi Keskus hoonete kategoorias. Hispaania arhitektide Fuensanta Nieto ja Enrique Sobejano loodud Arvo Pärdi Keskuse hoone ehitusprojekt valmis koostöös Eesti arhitektuuribürooga Luhse & Tuhal OÜ.

29.10.2018

Theatrum on Eestis esimene, kes kasutab IV Produkti ThermoCoolerit!

Theatrumi teatrihoone saali ventileerimiseks kasutatakse soojuspumbaga kliimaseadet, millega värske õhu soojendamiseks pole vaja lisakalorifeeri.

25.10.2018

Arvo Pärdi keskus

Uues äsja avatud Arvo Pärdi keskuses paigaldati IV Produkti ventilatsiooniseadmed ning seadmetes kasutatakse EcoCooler integreeritud jahutusseadmeid.

24.10.2018

IV Produkt Designer uus versioon

Ventilatsiooniseademete valikuprogramm muudeti iseuuenduvaks. Uue versiooni  G3 305.16.0.0  programmi (mis on siiski kõvakettapõhine) avamisel küsitakse IV Produktilt automaatselt võimalikku programmi uuendust.