VENTILATSIOONISÜSTEEMIDE LÕPPELEMENTIDE VALIK

Ruumidesse tuleb värsket õhku lisada nii, et selles viibivatele inimestel oleks seal mugav olla. Enamasti tähendab see õhujaotajate õiget valikut ja individuaalset õhuhulga reguleerimist. Eesmärk on saavutada parim võimalik õhu kvaliteet suletud ruumides ja ühtlane õhu temperatuur. Sõltumata sellest, mis tüüpi ruumidega tegu, püüame leida teile ideaalsed lahendused.

Lae-, seina-, trepi- ja põranda õhujaotajad on projekteeritud koostöös tuntud disainerite ja arhitektidega, et nad toimiksid nii disainielementidena kui ka täidaksid samal ajal nõudlikke ventilatsiooni- ja akustilisi nõudeid.

Võta meiega ühendust – leiame teile ideaalse lahenduse.

 

                       

Lineaarne piluõhujaotaja LOOK


LOOK on uusim, nn. peidetud lineaarne õhujaotaja, mis on loodud kombineerides head tehnilised omadused esteetiliselt minimalistliku välimusega.
Pilu laiusteks on 20-40mm ning pikkused algavad 300mm-st. 
Toote õhujoa suunda ja õhu hulka saab reguleerida vastavalt soovile ning ruumi nurkades võib kasutada ka 90
°-st lae nurgaelementi. 
Paigaldamisel kipslae peale tasanduskast vajab seal ruumi 25cm ja ühendatakse õhutorustikuga 160mm.
LOOK on mõeldud kasutamiseks 2,6-4 m kõrgusel.

Kataloog
                       

Lineaarne piluõhujaotaja LNG


LNG tüüpi lineaarsed õhujaotajad on mõeldud esteetilise välimuse ja tehnilise kvaliteedi koostööks. Need sobivad nii õhu sissepuhkeks kui ka väljatõmbeks. Pilus olevate labade reguleerimisega on võimalik saavutada õhu horisontaalne või vertikaalne jaotus ühes või teises suunas ilma õhuhulka muutmata. Lineaarsed õhujaotajad lubavad 60% ulatuses muuta vooluhulka, hoides õhujoa stabiilsena. Neid on sobilik paigaldada 2,6 kuni 4 meetri kõrgusele. Õhu sissepuhke ja ruumitemperatuuride erinevused võivad olla kuni 12 ºC.

Kataloog
                       

Lineaarne piluõhujaotaja LOF&LAIF


Fikseeritud labadega pilud minimaalse raamiga.
LOF&LAIF seeria fikseeritud asendiga lineaarsed piluõhujaotajad on mõeldud esteetika ja tehnilise võimekuse koostööna kaunistama enamasti vanemaid hooneid, näiteks kumerate lagedega mõisaid või inglise stiilis siseruume.
Võimalik paigaldada laekumerustesse või ripplagedesse. Need sobivad nii õhu sissepuhkele kui ka väljatõmbeks.
Pilu kuju võib olla ühesuunaline või hajutada õhujoa 90kraadi külgedele.

Kataloog
                       

Lineaarne õhurest LMT-MISS

 

Lineaarne LMT-MISS rest väga madala (1mm) ja kitsa raamiga (15 mm).
Selle seeria restid on mõeldud kasutamiseks kliimaseadmetes, ventilatsiooni- ja õhkküttesüsteemides. Ribide ja nende vaheline kaugus tagab resti tugevuse ja esteetilise välimuse, mistõttu kasutatakse neid sageli saalides ja restoranides, kus viibib palju inimesi ja kus kaunis interjöör on väga oluline. LMT-MISS restid on sobivad nii õhu sissepuhkeks kui ka väljatõmbeks.

Kataloog
                       

Lineaarne rest LMT-SW

Alumiiniumist lineaarne rest on mõeldud nii sissepuhkele kui väljatõmbele. Fikseeritud ribidega, mis asetsevad 0º all, on mõeldud karniisidele horisontaalse sissepuhke õhujoa tekitamiseks. Ilma servadeta restid on sobilikud minimalistliku arhitektuuriga ruumi ja paistavad väga elegantsed välja.

Kataloog
                       

Lineaarne põrandarest LMT-S


LMT-S seeria restid on mõeldud paigaldamiseks põrandatesse ning basseiniruumidesse. Võib kasutada nii sissepuhkel kui ka väljatõmbel. Klassifitseeritud kui H 1,5 vastavalt EN 1253-2 standardile. 

 

Kataloog
                       

Jet tüüpi õhujaotaja KIS


KIS on Jet tüüpi õhujaotaja, mis sobib enamusele sisekujunduse lahendusele. Nimelt ühe õhujaotajaga on võimalik katta suure ruumi õhuvajadus, mistõttu KIS kasutamine vähendab tehnosüsteemide visuaalset efekti stiilse sisekujunduse loomisel. Toote eelis on ka õhujoa individuaalne reguleeritavus. KIS toote mõõdud on vahemikus 200×100 – 1200x300mm, ühendusotsad 80mm ja 125mm ning õhujoa pikkus kuni 30m.

Kataloog
                       

Õhujaotaja KAP Multi Jet

KAP Multi Jet suudmikega õhujaotajad pikkade õhujugade tekitamiseks. Paigaldatuna seintele võimaldavad sageli ruumi lakke mõeldud ventilatsioonitorustikud ära jätta. Jet suudmikud on individuaalselt suunatavad.

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja DIMO


DIMO on 4-suunaline õhujaotaja, mida kasutatakse laes 2,6 kuni 4 meetri kõrgusel. Eemaldatava keskplaadi saab asendada ripplae mooduli plaadiga muutes visuaalse pildi sarnaseks teiste lae moodulitega.  Õhujaotaja võimaldab 4-suunalise õhujaotuse ja koanda efekti. 

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja OTO


OTO seeria pöördõhujaotaja on mõeldud kasutamiseks kliima-, ventilatsioonisüsteemides õhu temperatuuri vahemikuga kuni 12°C.
Neid on võimalik paigaldada ripplagedesse või moodul lagedesse alates 2,6 kuni 4 meetri kõrgusele. OTO õhujaotajad võimaldavad 60% vooluhulga muutumist, hoides õhujoa stabiilsena. Kaheksa lõikega radiaalne konfiguratsioon tekitab koanda efekti. Õhujaotaja eriline konstruktsioon loob ühtlase õhuvoolu iga ava suuruse ulatuses. Koostöös disainerite Lievore’i, Altherr & Molina’ga on OTO õhujaotajate kujundus ilma servadeta, tõstes esile kompaktse konstruktsiooni. Selle tulemuseks on väga sujuvad õhuvoolu omadused, optimeerides seadme funktsiooni ja vähendades visuaalset mõju arhitektuurilises keskkonnas.

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja AXO


AXO pöördõhujaotaja on mõeldud kasutamiseks kliima- ja ventilatsioonisüsteemides. Neid saab paigaldada moodul lagedesse või ripplagedesse. Labade konstruktsioon ja nende paigutus õhujaotajas põhjustavad pöörleva õhujoa koos koanda efektiga, mis tagab õhu suure induktsioonitaseme õhus. Nende individuaalselt reguleeritavad labad võimaldavad muuta õhujoa kaldenurka suunates sissepuhkeõhu vajalikku ruumi piirkonda. Sektoritena asetsevad labad tagavad ühtlase õhuvoolu. AXO seeria hajuti lubab õhuvoolu stabiilsena hoida vähendades õhuhulka 60%-ni. Neid võib kasutada 2,6 kuni 4 meetri kõrgusel ja temperatuuri erinevustel kuni 12 ºC.

Kataloog
                       

Õhujaotaja Auraflex


AFV on mõeldud mugavaks lahenduseks igale kodu tüübile kus on paigaldatud mehaaniline ventilatsioon, näiteks uute ehitiste või korterelamute renoveerimise korral. Saadaval on ka ümmargune õhujaotaja lakke või seinale paigaldamiseks. Kõiki AuraFlex õhujaotajaid saab kasutada nii sissepuhke- kui ka väljatõmbe plafoonidena. Erinevad mustrid omavad erinevaid õhujoa graagikuid kuni 6m pikkuse joa tekitamiseni.
Auraflex plafoonid kinnituvad alusplaadile magnetiga ja on väga lihtsalt puhastatavad. 
Terasest õhujaotajaid saab tellida kõikides värvitoonides. Tasanduskast on madala rõhukaoga ja hea heli summutamise võimega. 

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja NEX


NEXi pöörlevad hajutid on mõeldud kasutamiseks kliima- ja ventilatsioonisüsteemides. Neid saab paigaldada ripplagedesse või moodul lagedesse. Nende nõgusate elementide konstruktsioon ja selle radiaalne paigutus põhjustavad pöörleva õhujoa koos koanda efektiga, mis tagab õhu kõrge induktsioonitaseme ruumis ja vähendab kihistumist. Nõgusad elemendid eraldavad ühtlast õhuvoolu. NEX-seeria õhujaotajad lubavad vähendada vooluhulka 60%, hoides õhujoa stabiilsena. Neid õhujaotajaid võib kasutada alates 2,6 kuni 4 meetri kõrgusel ja temperatuurivahemikus kuni 12ºC.

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja PLAY


PLAY-seeria mitme suunalised õhujaotajad on mõeldud kasutamiseks kliima- ja ventilatsioonisüsteemides temperatuuri vahemikus kuni 12°C,  paigalduse kõrgusega kuni 4 meetrit. PLAY õhujaotajad vastavad erinevatele funktsionaalsetele nõuetele tänu käsitsi reguleeritavale plaatidele. Vastavalt plaatide asendile, PLAY õhujaotaja töötab kas 1-,2-,3- või 4-suunalisena. Samuti saab selle tööle rakendada pöördõhujaotajana, tagades õhujoa parima segunemise ruumiõhuga PLAY õhujaotajad loovad ühtlase õhuvoolu koos koanda efektiga. See tagab suure induktsioonõhu taseme, vähendades õhu kihistumist. Need õhujaotajad võimaldavad vooluhulga vähendamist 60%, hoides õhujoa stabiilsena. Koostöö tulemusena Benedito Designiga kujutab PLAY-difuusorite algne kontseptsioon mitte ainult uuenduslikku tehnilist lahendust, vaid on ka sisekujunduse element julgele arhitektile.

Kataloog
                       

Lae õhujaotaja RXO


RXO õhujaotajad on mõeldud kasutamiseks kliima- ja ventilatsioonisüsteemides. Neid saab paigaldada ripp- või moodul lagedesse. Labade kuju ja paigutus õhujaotajas põhjustavad pöörleva õhujoa koos koanda efektiga, mis tagab õhu kõrge õhu induktsioonitaseme ruumis ja vähendab kihistumist. Sektoritena asetsevad labad annavad ühtlast õhuvoolu kogu õhujaotaja ulatuses. RXO seeria õhujaotajad lubavad õhujoa stabiilsena hoida alandades õhuhulka 60%-ni.
Neid võib kasutada kõrgustes alates 2,6 kuni 4 meetrit ja temperatuuri erinevusel kuni 12ºC.

Kataloog
                       

Õhujaotaja DCG


DCG seeria õhujaotajad on mõeldud kasutamiseks kliima- ja ventilatsioonisüsteemides ja samuti ka õhkküttesüsteemides erinevates ruumides alates 2,6m kõrgusest kuni 12m kõrguseni. 
Õhujoa kuju ja pikkust saab muuta sisemise reguleeritava koonuse abil, alates horisontaalsest projektsioonist kuni vertikaalse väljaulatumiseni, pakkudes häid tööomadusi temperatuuride erinevustele kuni 12ºC.
DCG õhujaotajat toodetakse ka automaatse termostaadiga, mis kindlustab suvel jaheda sissepuhkejoa ühtlast jaotumist ruumis. Õhkkütte puhul talvisel ajal suunatakse soe õhujuga automaatselt ruumi alaosasse.

Kataloog
                       

Õhujaotaja KAM


KAM-seeria düüsõhujaotajad on mõeldud spetsiaalselt pikkade õhujugade tagamiseks suurtes ruumides. Nende erilisus peitub selles, et nad võimaldavad kütta või jahutada õhku suures ulatuses, samas tagades täieliku paindlikkuse õhujoa suuna valikul. Toote disain on koostatud koostöös Benedito DESIGN-ga, mille eesmärk on pakkuda toodet, mis hõlmab sujuvaid, kaasaegseid esteetilisi jooni ning võiks arhidektidele sobida.

Kataloog