Jahutatustala eesmärk soojendada või jahutada keskmisest suuremaid hooneid. Veetorud juhitakse läbi “tala” (soojusvaheti), mis on integreeritud standardsete ripplagede süsteemidesse. Kuna tala jahutab seda ümbritsevat õhku, muutub õhk tihedamaks ja langeb madalale põranda ligi.

See on asendatud soojema õhuga, mis liigub altpoolt, põhjustades konvektsiooni pidevat voolu ja ruumi jahutamist.
Küte töötab praktiliselt samamoodi nagu aururadiaator. On kahte tüüpi jahutatustalasid. Mõned passiivsed liigid tuginevad ainult konvektsioonile, samas kui on olemas kiirgusvõimeline/konvektiivne passiivne tüüp, mis jahutab kiirgusvahetuse (40%) ja konvektsiooniga (60%). Passiivne lähenemine võib pakkuda kõrgemaid soojusmugavuse tasemeid, samas kui aktiivne tüüp (mida nimetatakse ka “induktsiooni hajuti”) kasutab suhteliselt suurel kiirusel sissevoolava õhuvoolu hoogu, et tekitada ruumiõhu ringlust läbi seadme (suurendades seega kütte- ja jahutusvõimsust). 

WAAB 4-way


Aktiivne 4-suunaline jahutustala.
WAAB 4-WAY jahutatustala on õhu/vee induktsiooniklemm, mis tagab samaaegselt sissepuhke-, termilise töötlemise ja õhu difusiooni, et seada sisetingimused soovitud mugavustasemele. Jahutustalad kasutavad ära suurepärased soojuslikud omadused, et tagada optimaalne mugavus minimaalse energiatarbega.

Kataloog

WAAB SUITE 1-way


Aktiivne 1-suunaline jahutatustala.
WAAB SUITE jahutatustala on õhu ja vee induktsiooniklemm, mis võimaldab samaaegselt toiteõhu varustamist, kuumtöötlust ja difusiooni, et hoida sisetingimusi soovitud mugavuse tasemel. Jahutatud talad kasutavad ära vee suurepäraseid soojusomadusi, tagades optimaalse mugavuse ja minimaalse energiatarbimise.
Selle konfiguratsioon muudab selle eriti sobivaks hotelli- ja haiglaruumide koridorides. See on saadaval laiustes 900 ja 1200mm.

Kataloog

WAAB 300


Aktiivne jahutatustala laiusega 300mm.
WAAB-300 jahutatustala on õhu/vee induktsiooniklemm, mis tagab samaaegselt sissepuhke-, soojus- ja difusiooni sissepuhkeõhu jaoks, et seada sisetingimused soovitud mugavustasemele. Jahutatud talad kasutavad ära suurepärased soojuslikud omadused, et tagada optimaalne mugavus minimaalse energiatarbega.

Kataloog

WAAB 600


Aktiivne jahutatustala laiusega 600mm.
WAAB-600 jahutatustala on õhu/vee induktsiooniklemm, mis tagab samaaegselt sissepuhke-, termilise töötluse ja õhu difusiooni, et seada sisetingimused soovitud mugavustasemele. Jahutatud talad kasutavad ära suurepärased soojuslikud omadused, et tagada optimaalne mugavus minimaalse energiatarbega.

Kataloog