Sisekujundajatele

Moodne ja innovatiivne lahendus!

Piluõhujaotajate kasutamine ventilatsioonis on Eestis uus trend, mis eeldab arhidektuuriliselt hästi läbi mõeldud projekti ja teadlikuma ilumeelega tellijat.
Mujal maailmas kasutakse sarnaseid lahendusi juba kümneid aastaid. Hispaania ventilatsioonitoodete tehas Madel on disaineritega välja töötanud ja ka patendeerinud mitmeid eri interjööridesse sobivaid ventilatsiooni õhujaotajaid. 

Toodete täpsed pikkused algavad alates 300mm-st ning paigalduskõrgusteks alates 2,6m-st kuni 4 meetrini. 
Sobib paigaldamsieks moodullakke ning võimalik on ka integreeritud moel kipslakke paigaldada.

Meie lineaarsed pilu õhujaotajad muutuvad kiiresti arhitektidele parimaks valikuvõimaluseks ning enim tellitavam on toode ‘LOOK‘ .
LOOK ja LNG õhujaotajad tagavad hea sisekliima terve ruumi ulatuses. LOOK on arhitektuuriline lineaarne hajutussüsteem, mis on täielikult peidetud lae või seina taha tagades,  et ruumide arhidektuur ei kannata.

LOOK’i silmapaistev jõudlus võimaldab suuremaid õhuhulkasid kui tavalised lineaarsed hajutid. Laiemate laiuste- ja pikkustega võimaldab ta rohkem jagada õhku säilitades lineaarse ja ühtlase joa, vähendades samal ajal müra ja rõhukadu.

Eelnevalt nimetatud õhujaotajaid saab siduda omavahel pikkadeks ribadeks, kusjuures joa suunda saab muuta iga meetri tagant.
Lagedes saab kasutada ka nö. mitteaktiivseid elemente, kus ventilatsioon puudub. Ruumi nurkadesse on võimalik siduda ka nurgaelemendid.

Lineaarne LMT-MISS rest väga madala (1mm) ja kitsa raamiga (15 mm).
Selle seeria restid on mõeldud kasutamiseks kliimaseadmetes, ventilatsiooni- ja õhkküttesüsteemides. Ribide ja nende vaheline kaugus tagab resti tugevuse ja esteetilise välimuse, mistõttu kasutatakse neid sageli saalides ja restoranides, kus viibib palju inimesi ja kus kaunis interjöör on väga oluline. LMT-MISS restid on sobivad nii õhu sissepuhkeks kui ka väljatõmbeks.