Korteriühistutele

Kortermajade renoveerimine

Korterelamute renoveerimise käigus on oluline aspekt energiatõhusa ventilatsioonisüsteemi renoveerimine, mis tagab korterites õhuvahetuse, eemaldades liigse niiskuse. Sellest tingituna muutub mikrokliima mugavamaks.

Kortermaja energiasäästliku süsteemi keskpunkt on tsentraalne vastuvoolse soojusvahetiga ventilatsiooniseade.

IV Produkt Home Concept on kontseptsioon, mis on välja töötanud nii korterelamute renoveerimisel kui ka uute kortermajade jaoks.


Millist lahendust kortermajades kasutada?

Kui oma kortermaja renoveerida, tuleks kaaluda erinevaid ventilatsioonilahendus variante. 
IV Produkti tehas on välja töötanud kortermajadele spetsiaalse ühtse tsentraalse ventilatsiooniseadme. See on madala energiatarbimisega keerulistes oludes, nagu suured niiskusemuutused ruumides ja madalad välisõhu temperatuurid. Just need põhjustavad ventilatsiooniseadmetes jäätumist ning suuri kulusid õhu kütteks.

Home Concept FTX tuli turule 2011. aastal ja on muutunud väga edukaks! Tänapäeval varustab seeria ventilatsiooniga rohkem kui 100 000 korterit. See tähendab, et FTX-seadet on lihtne juhtida ja jälgida ning üürnike ei pea seadme hooldamisel enam häirima. Tasakaalustatud toite- ja väljatõmbeventilatsioonisüsteem, millel on kõrge efektiivsusega soojuse taaskasutamine, loob parima sisekliima ja tagab madalaima energiatarbimise. Home Concept pakub laias valikus ventilaatoreid, mootoreid ja soojuse taaskasutamise seadmeid, et pakkuda parimat energiatõhusust. Üha enam inimesi valib eluasemeprojektide jaoks vastuvoolu soojusvahetid, sest ei ole ohtu, et toite- ja väljatõmbeõhk annaksid lõhnasid õhukaudu edasi. Meie vastuvoolu soojusvaheti on varustatud unikaalse, patenteeritud sulatustehnoloogiaga – ODS. See tagab kõrgeima võimaliku aastase efektiivsuse, ilma et soojusvaheti külmutamine ja jääga blokeerimine oleks ohtlik. 

 • Äärmiselt madal energiatarbimine
 • Haldab 6–160 korterit/üksust
 • Lihtne omanikule, paigaldajale ja üürnikule
 • Õhuhulk 0,13-6 m3/s
 • 22 erinevat suurust


  Envistar HOME TOP 
  seadmete seeria on loodud 2011 aastal ja töötab sadades kortermajades üle Skandinaavia. Ühendatud kanalite ühendus sobib kõige paremini u. 70% süsteemidest, mille õhuhulk on kuni 1,15 m³/s. Envistar Top säästab kuni 75% põrandapinnast võrreldes traditsioonilise paigaldusega. See teeb Envistar Topi kõige ökonoomsemaks ja energiatõhusamaks lahenduseks olemasoleva põrandapinna jaoks. Lisavarustusena on saadaval jahutusvõimsuse ja jahutuse taastamise järk-järgulise juhtimisega EcoCooleri jahutusseade. Selle tulemusena saate käivitusvalmis lahenduse ventilatsiooni ja mugavuse jahutamiseks, mis ei vaja välitingimusi.

Home Concept EcoHeater on integreeritud soojuspumbaga väljatõmbeõhu seade. Kompressorit reguleeritakse sagedusmuunduri abil, mis tähendab, et EcoHeater reguleerib pidevalt taastuvenergiat. Kui üürnikud teevad süüa või kasutavad dušši, taastab EcoHeater ka täiendava energia, mis tekib kõrgema niiskusesisalduse ja suurenenud õhuvoolu tõttu. See on EcoHeaterile ainulaadne. Enamikul olemasolevatest korterelamutest on ainult üks väljatõmbeventilatsioonisüsteem (F-süsteem). Juhtudel, kus ei ole toite- ja väljatõmbeõhu süsteemi (FTX), on võimalik väljatõmbeõhu energia taastada. EcoHeaterit on lihtne paigaldada ja pakub märkimisväärset energiasäästu.

 • Lihtsam ja odavam paigaldada kui sissepuhkeõhukanalite paigaldamine
 • Annab energiasäästu, mis on võrreldav FTX-süsteemile üleminekuga
 • Paigaldamine ei häiri üürnikke
 • Haldab 6–60 korterit
 • Õhuhulk 0,2 – 3,0 m3/s
 • 6 erinevat suurust

Loe lähemalt EcoHeateri kohta

Loe lähemalt Home Concept Korterelamutele kohta

Jälgi oma seadmeid läbi IV Produkt pilveteenuse:

Proovi sisselogimisega:
Kasutajanimi: clouddemo@ivprodukt.se
Parool: demo2016