Home Concept korterelamutele

Korterelamute renoveerimine

Korterelamute renoveerimise käigus on üks väga oluline aspekt energiatõhusa ventilatsioonisüsteemi loomine, mis tagab korterites hea õhuvahetuse, eemaldades liigse niiskuse. Sellele tulemusena muutub ruumide sisekliima mugavamaks.

Energiasäästu saavutamisel ventilatsiooni süsteemis, on peamiseks komponendiks tsentraalne vastuvoolse soojusvahetiga ventilatsiooniseade.

IV Produkt Home on kontseptsioon, mis on Rootsis välja töötatud, et tagada põhjamaises külmas kliimas energiasäästlik ja samas töökindel ventilatsioonisüsteemi töö. See on kasutatav nii korterelamute renoveerimisel kui ka uute kortermajade jaoks.

Tasakaalustatud sissepuhke-väljatõmbeventilatsioon efektiivse soojustagastiga loob parima sisekliima ja hoiab energiatarbimise miinimumi juures. 
Valides ühe suure seadme kogu hoonele, hoitakse hoone konstruktsioone stabiilselt heas keskonnas. Jäävad ka ära mured, et iga elanik peab hooldama oma ventilatsiooniseadet. Samuti on tsentraalse süsteemi eeliseks väiksem müra korterites, hea ligipääs välisrestidele ja ülevaatlik hoone ventilatsiooni töö jälgimine.

Põhjamaise kliimaga arvestades tuleb korteritest väljaimetava niiskuse puhul võidelda ka jäätumisprobleemidega, mille eest ei pääse ükski tootja, kes kasutab kõrge kasuteguriga soojusvaheiteid.

IV Produkti vastuvoolne plaatsoojustagati on varustatud unikaalse patenteeritud sulatustehnoloogiaga  – ODS, mis tagab suurima võimaliku aastase efektiivsuse ilma eelsoojendusfunktsiooni kasutamata.

Tasakaalustatud ventileerimine ei katke ja igas olukorras jääb töösse vähemalt pool soojusvaheti pinnast. Kriitilistel talvetundidel sulatatakse tsükliliselt soojusvahetit nö. targa sulatuse tarkvara abil.

IV Produkt Cloud ventilatsiooniseadmete pidevaks jälgimiseks ja juhtimiseks läbi web brouseri :

Pilveteenus annab kiire ülevaate ventilatsioonsüsteemi olekust. Saab seadistada kalendri, määrata tööpunktid ja näha kõiki häireid.  Alarmi teated saadetakse e-meilile või sms telefonile.

IV Produkt Cloud’i eelised:

  • Jälgi ja juhi oma seadmeid – kus iganes oled
  • Trendid, sündmuste väljavõtted ja ajalugu
  • Alarmide jälgimine arvuti või nutiseadme abil
  • Kõigi objektide ülevaade kaardil