Home Concept korterelamutele

Korterelamute renoveerimine

Korterelamute renoveerimise käigus on üks väga oluline aspekt energiatõhusa ventilatsioonisüsteemi loomine, mis tagab korterites hea õhuvahetuse, eemaldades sealt liigse niiskuse. Selle tulemusena muutub ruumide sisekliima paremaks.

Ventilatsioonisüsteemis energiasäästu saavutamisel on peamiseks komponendiks tsentraalne vastuvoolse soojusvahetiga ventilatsiooniseade.

IV Produkt Home on Rootsis välja töötatud kontseptsioon, et tagada põhjamaises külmas kliimas energiasäästlik ja samas tulemusrikas ventilatsioonisüsteemi töö. See on kasutatav nii korterelamute renoveerimisel kui ka uute kortermajade puhul.

Tasakaalustatud sissepuhke-väljatõmbeventilatsioon efektiivse soojustagastiga loob parima sisekliima ja hoiab energiatarbimise miinimumi juures. 
Valides ühe suure seadme kogu hoonele, hoitakse hoone konstruktsioone stabiilselt heas keskkonnas. Ei ole enam probleemi, et iga elanik peaks oma ventilatsiooniseadet hooldama. Samuti on tsentraalse süsteemi eeliseks väiksem müra korterites, hea ligipääs välisrestidele ja ülevaatlik hoone ventilatsiooni töö jälgimine.

Põhjamaise kliimaga arvestades tuleb korteritest väljaimetava niiskuse puhul võidelda ka jäätumisprobleemidega, mille eest ei pääse ükski tootja, kes kasutab kõrge kasuteguriga soojusvaheteid.

IV Produkti vastuvoolne plaatsoojustagasti on varustatud unikaalse patenteeritud sulatustehnoloogiaga  – ODS, mis tagab suurima võimaliku aastase efektiivsuse ilma eelsoojendusfunktsiooni kasutamata.

Tasakaalustatud ventileerimine ei katke ja igas olukorras jääb töösse vähemalt pool soojusvaheti pinnast. Kriitilistel talvetundidel sulatatakse tsükliliselt soojusvahetit n-ö targa sulatuse tarkvara abil.

IV Produkt Cloud – ventilatsiooniseadmete pidevaks jälgimiseks ja juhtimiseks läbi veebibrauseri:

Pilveteenus annab kiire ülevaate ventilatsioonsüsteemi olekust. Saab seadistada kalendri, määrata tööpunktid ja näha kõiki häireid. Alarmi teated saadetakse e-mailile või telefonile.

 

 

 

 

 

IV Produkt Cloud’i eelised:

  • Jälgi ja juhi oma seadmeid – kus iganes oled
  • Trendid, sündmuste väljavõtted ja ajalugu
  • Alarmide jälgimine nutiseadme abil
  • Kõik süsteemid ühes kohas

Loe lähemalt: IV Produkt Cloud