Home

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider

About

LCC Produkt OÜ is an Estonian company that handles the calculation and analysis of energy-saving and modern ventilation solutions and marketing.

Our name LCC (Life Cycle Costing) reflects the calculations of energy efficiency and cost-effectiveness of ventilation equipment, which helps our customers make the best choices for their investments.

Our mission is to be a professional partner for Estonian architects, designers, builders and developers.

Our vision is to bring innovative ventilation products from Europe to the Estonian construction market and offer our customers the best and latest high-tech energy solution.

Designers and Interior designers

Apartment associations and Developers

References

IV Produkt'i tooted
IV Produkt'i tooted
IV Produkt'i tooted

Viimased uudised

1. jaanuarist hakkasid kehtima uuenenud tehnilised nõuded mitteeluhoonetele. Nõuded on uute ning rekonstrueeritavate hoonete projekteerimise ning ehituse aluseks. Teemad on jaotatud 15 erinevasse teemaplokki, mis sisaldavad kavandamis-, projekteerimis-, ehitus- ja üleandmisetapi nõudeid ehk ehitise arendusfaasi tehnilisi nõudeid. 

Loe edasi
Uus VAV kontroller!
29.07.2019

Lihtne konseptsioon! Tänapäeva arendustegevus peab olema suunatud toodetele, mis tagaksid täpseid mõõtmistulemusi ning neid oleks lihtsam paigaldada. Neid eesmärke silmas pidades töötas TROX-Technik välja uue mõõtmismeetodi ja uut tüüpi VAV klapi laba. 

Loe edasi

Envistari tootevalikus on nüüd saadaval uus puutetundliku ekraaniga juhtpult. - 7-tolline ekraan annab selge ülevaate ventilatsiooniseadme seadepunktidest ja parameetritest, mis lihtsustab töötamist ja tõrkeotsingut. Alustamine on lihtne tänu kiirühendusele ja liidesele, mis on äratuntav ka teistest rakendustest. 

Loe edasi